Ico Rychlé občerstvení
>>Řeznická bašta<<
Náměstí Svobody 72
Pohořelice
   
Ico 731 934 114
[email protected]

 

noAlergeny v pokrmech uvádíme v číselné podobě. Jejich seznam najdete na webu v sekci "úvod" a vyvěšený v Řeznické baště.no

Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider

 

>>Řeznická bašta<< je nově vzniklé rychlé občerstvení formou bufetu, kde můžete využít příjemné posezení, nebo si jídlo odnést s sebou v menuboxech  i ve vlastních nádobách. Otevírací doba: každý všední den od pondělí do pátku od 6.15 do 17.00 hod.  Zavřeno: soboty, neděle a svátky.

Naleznete nás přímo v centru města ,na náměstí Svobody č.p.72 Pohořelicích,  100m od kostela Svatého Jakuba a 200 m od autobusového nádraží. Bezbariérový vchod je z Dlouhé ulice, za rohem prodejny Maso-uzeniny. Možnosti parkování: parkoviště u kostela i po obou stranách Dlouhé ulice.

Každý všední  den pro Vás připravujeme hotová jídla, minutky, tři druhy polévky , vše v domácí kvalitě jako od maminky,  a rychlá jídla "do ruky" . Podívejte se naše aktuální jídelní lístky, které Vám po registraci můžeme posílat přímo na mail. Mezi naše další služby patří možnost odebírání obědů do jídlonosičů  i s dovozem domů nebo do firmy pro obce: Pohořelice, Cvrčovice, Velký Dvůr, Nová Ves, Vlasatice, Smolín.

Pro potřeby Vašich rodinných a firemních akcí nabízíme na objednávku : obložené mísy, ovocné a zeleninové mísy, obložené chlebíčky, uzenářské speciality z naší výroby /šunka, tlačenka,točený salám, klobásy, cigára, uzená masa, jitrnice, jelita, škvarky.../ Máte zájem o občerstvení z naší Řeznické bašty? Neváhejte nás kontaktovat. Na všech Vašich přáních se dohodneme a maximálně Vám vyhovíme.
Každé jídlo si můžete doplnit výborným zeleninovým salátem, v závislosti na sezóně. Rovněž nabízíme plnohodnotné obědové saláty.

V zimním období ochutnejte naše zabíjačkové speciality, např.: ovar, jitrnice, jelita, 

 

Ke každému jídlu nabízíme  různé přílohy, které si můžete vybrat a zkombinovat dle Vaší momentální chuti.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme dobrou chuť.