Ico Rychlé občerstvení
>>Řeznická bašta<<
Náměstí Svobody 72
Pohořelice
   
Ico 731 934 114
[email protected]

 

noAlergeny v pokrmech uvádíme v číselné podobě. Jejich seznam najdete na webu v sekci "úvod" a vyvěšený v Řeznické baště.no

Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider Slider

Nabízíme domácí, zabíjačkové a zeleninové speciality z naší kuchyně. Každý den tři druhy polévky a několik hotových jídel, minutky, saláty, jídla tzv."do ruky". Můžete si zakoupit bez objednání   náš domácí houskový a domácí bramborový knedlík. Podívejte se na aktuální jídelní lístky, které Vám po registraci můžeme posílat přímo na mail. 
Každé jídlo si můžete doplnit výborným, zdravým salátem, v závislosti na sezóně. Rovněž nabízíme plnohodnotné obědové saláty. Ochutnejte zabíjačkové speciality, jako třeba ovarové koleno a lalok, jitrnice, jelita , pečená marinovaná žebra a kolena. Ke každému jídlu nabízíme  několik různých příloh, které si můžete vybrat a zkombinovat dle Vaší momentální chuti. 
Mezi naše služby patří možnost odebírání obědů do jídlonosičů i s dovozem domů a do firmy pro obce: Pohořelice, Cvrčovice, Velký Dvůr, Nová Ves,  Vlasatice, Smolín.
 

Ostatní služby

Pro potřeby Vašich rodinných a firemních akcí zhotovíme  na objednávku  obložené mísy, chlebíčky a dodáme  domácí uzenářské výrobky vyrobené pouze z masa, vhodné i pro bezlepkovou dietu: klobásy, cigára, uzená masa, točený salám, tlačenka, šunka,  špekáčky,    škvarky a podobně. Máte zájem o občerstvení z naší >>Řeznické bašty< Neváhejte nás kontaktovat. Na všech vašich přáních se dohodneme a maximálně Vám vyhovíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme dobrou chuť.